13914086_10154447182213307_4826840531278962743_o

Seda & Enver

Teşekkürler Elif ; hayatımızın en önemli , en gergin , en yorgun , en \”elalem ne der? \” telaşını yaşarken gülümsememizi sağladığın Ve o gülümsemeyi tüm samimiyetinle ölümsüzleştirdiğin için.

Seher Kaya

Hayatımın en heyecanlı anını birlikte paylaştık Elif Hanımla. Güleryüzü, bizimle birlikte gülüp, bizimle birlikte ağlaması, harika fotoğraflarıyla, iyi ki yanımızdaydı o güzel günümüzde. İşini böyle sevgi dolu yapan insan bulmak zordur, ama Elif Hanım, işini iş yapmak için değil, keyif almak için yaptığından bu enerjisi… Enerjisinin eksilmemesi dileğiyle.

Özge Oğur

hayatımızın en özel vakitlerinden biri olan bebeğimize kavusma sürecinde ve miniğimizin ilk fotoğraflarında güvenecek birini bulmakta zorlanmıştık. elif hanım samimiyeti ve sevgi dolu oluşuyla bu güzel anlarımızı bizimle paylaştı ve bize çok güzel anılar yarattı.bizim gibi fotoğraf çektirirken gergin olan kişiler için elif hanım tam bir ilaç. 🙂 bizimle paylaştığın güzel günler ve harika fotoğrafların için sonsuz teşekkürler 2. bebişte görüşmek üzere. 🙂

Burcu & Utku Gencay

Elif hanimla yollarimiz instagramda kesisti. tesadufen bebek cekimlerini gorup cok begenmistim hemen iletisime gectim . sanirim bu isler enerji meselesi. aldiginiz enerji icinizde “evet gercekten guzel bi is cikicak” hissi uyandiriyorsa bence hislerinize kesinlikle guvenin. Herseyin ilki cok onemli ozelliklede dogum ve bebeginizin ilk zamanlari. Keske daha once tanissaydik dedigim ender insanlardan biri kendisi:)

Demet Altun Bayraktar